Promocja albumu-katalogu „Jan Cybis – malarstwo"

Katalog zbiorów malarstwa Jana Cybisa, obejmujący największą w Polsce muzealną kolekcję prac tego artysty, zgromadzoną w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu i liczącą obecnie 90 obrazów olejnych ze wszystkich okresów twórczości. Wydany w formie albumu z 90 barwnymi reprodukcjami wszystkich obrazów, ułożonymi w kolejności chronologicznej.

Bezpłatny informator o Kamienicy czynszowej

Szanowni Państwo informujemy, że w Muzeum Śląska Opolskiego dostępny jest "Informator o Kamienicy czynszowej przy ulicy św. Wojciecha 9 w Opolu".

Wystawa Adam Śmietański - Fotografie

zaprasza na

warsztaty plastyczne

„Zabierz kota artysty na spacer

z okazji obchodów
Roku Jana Cybisa w województwie opolskim”

niedziela, 28.05.2017

godz. 12.00 i 14.00

Galeria Muzeum Śląska Opolskiego,
ul. Ozimska 10

Wejściówki na warsztaty w cenie 1 zł od osoby do nabycia w kasie MŚO od 16.05.2017, liczba miejsc ograniczona.