Opolski Festiwal Fotografii

Oferta kulturalna
- Październik 2019

Wystawa Przyrodnicza
Ptaki i ssaki siedlisk wodnych Śląska

Muzeum Czynu Powstańczego w Górze św. Anny 6 czerwca 2019 r.

Zapraszamy na nową ekspozycję: "Tajemnica kamienicy przy ulicy Krawieckiej 13 w Opolu"

ZWIEDZANIE WYSTAWY MOŻLIWE JEST JEDYNIE POD OPIEKĄ PRACOWNIKA MUZEUM.

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

Zapraszamy zorganizowane grupy dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 latki)
i szkolnym (klasy I-VIII) na cykl zajęć edukacyjnych

Świątecznie w Muzeum

19 listopada – 20 grudnia 2019 roku

gmach główny
Mały Rynek 7

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy dzieci i młodzieży wraz z opiekunami na zajęcia edukacyjne w świątecznej formule, które składać się będą z 2 części – teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna: prelekcja o obrzędach i zwyczajach świątecznych na Śląsku Opolskim ilustrowana prezentacją multimedialną

Część praktyczna: działania plastyczne związane z tematyką Bożego Narodzenia – każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wykonać oryginalną, świąteczną dekorację, którą będzie mógł zabrać ze sobą na pamiątkę. Moduł praktyczny będzie dostosowany do wieku uczestników zajęć.

Czas trwania zajęć: 45 – 60 minut

Terminy: wtorek – czwartek, godz. 9.00 i 11.00

Zapisy: poniedziałek – piątek w godz. od 8.00 do 15.00, Dział Edukacji Muzealnej, tel. 77 44 31 761

Opłata: 10 zł od osoby, opiekunowie grup – wstęp wolny