Museum Selfie Day 16 stycznia 2019 r.

Zapraszamy do nas! Zrób sobie selfie z wybranym eksponatem z naszych zbiorów, opublikuj je w sieci z #museumselfieday #muzeumśląskaopolskiego i weź udział w naszym konkursie! Do zdobycia nasze gadżety!

Świat z ulicy Poprzecznej

Ruta Molin (1937-2005)
i Adolf Panitz (1936-2010)
– szkic do podwójnego portretu

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ JAK CYBIS?

Odniesienia do twórczości Jana Cybisa w praktyce współczesnych polskich malarzy: Roman Dziadkiewicz, Bartosz Kokosiński, Robert Maciejuk

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z powodu remontu nieczynna do odwołania jest
Galeria Muzeum Śląska Opolskiego
przy ulicy Ozimskiej 10.

Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do zwiedzania innych obiektów Muzeum Śląska Opolskiego.

Tytuł Projektu: Światło na sztukę – ochrona i rozwój infrastruktury obiektów Muzeum Śląska Opolskiego oraz Teatru im. Jana Kochanowskiego celem poprawienia odbioru i zwiększenia dostępności opolskiej oferty kulturalnej.
Nr Umowy: RPOP.05.03.01-16-0030/16-00
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020;
Oś priorytetowa 05 Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.3. Dziedzictwo kulturowe i kultura
Dofinansowano ze środków budżetu Województwa Opolskiego