Świat z ulicy Poprzecznej

Ruta Molin (1937-2005)
i Adolf Panitz (1936-2010)
– szkic do podwójnego portretu

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ JAK CYBIS?

Odniesienia do twórczości Jana Cybisa w praktyce współczesnych polskich malarzy: Roman Dziadkiewicz, Bartosz Kokosiński, Robert Maciejuk

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

zaprasza
na niedzielne warsztaty plastyczne

Pomysł na Święta

prowadzenie: Dział Edukacji Muzealnej

16 grudnia 2018 roku

gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego
wejście od ul. Muzealnej

Czy malarstwo dawnych mistrzów może stanowić inspirację do wykonania świątecznych dekoracji? W świecie sztuki poszukamy pomysłów do stworzenia własnej, nietuzinkowej ozdoby na świąteczny stół.

Niedzielne warsztaty plastyczne – zajęcia teoretyczno-praktyczne prowadzone w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu, adresowane zarówno do odbiorców w każdym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych zwiedzających.

Bilety warsztatowe w cenie 7 zł (dla dziecka i jednego opiekuna) dostępne w kasie głównej muzeum (wejście od ul. Muzealnej, tel. 77 443 17 54 )  od 4 grudnia 2018 roku, od godz. 9.00. Liczba miejsc ograniczona.

Narzędzia i materiały plastyczne zapewnia Muzeum. Czas trwania: ok. 90 min. Tel. do kasy 77 44 31 754