Domasław - nekropolia arystokracji z wczesnej epoki żelaza (VIII - VI w p.n.e.)

8 marca - 5 maja 2019 r. Organizatorzy: Zespół Archeologiczny Badań Ratowniczych Instytutu Archeologii i Etnologii PAN Oddział Wrocław oraz Muzeum Archeologiczne Oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia

Zapraszamy na nową ekspozycję: "Tajemnica kamienicy przy ulicy Krawieckiej 13 w Opolu"

ZWIEDZANIE WYSTAWY MOŻLIWE JEST JEDYNIE POD OPIEKĄ PRACOWNIKA MUZEUM.

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

zaprasza na niedzielne warsztaty plastyczne

WIELKANOCNE INSPIRACJE

***************

Tropem zajączka

7 kwietnia 2019 roku

zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 9 roku życia

prowadzenie: Dział Edukacji Muzealnej

„Tropem zajączka” to propozycja w dynamicznej formule – te zajęcia edukacyjne dedykowane są młodszym dzieciom wraz z opiekunami. Zwiedzanie wybranych fragmentów wystaw w muzeum połączone będzie z działaniami edukacyjnymi, w tym także plastycznymi, dotyczącymi tematyki wielkanocnej i wiosennej.

Bilety warsztatowe: 10 zł (ważne dla dziecka i jednego opiekuna), dostępne w kasie głównej muzeum od 26.03.2019 r. (wejście od ul. Muzealnej, tel. 77 443 17 54 ).
Liczba miejsc ograniczona.

gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego
wejście: Mały Rynek 7

Narzędzia i materiały plastyczne zapewnia Muzeum.
Czas trwania: do 90 min.

.