Zapraszamy Państwa na NOC KULTURY 2019 w Muzeum Śląska Opolskiego
31 maja 2019 r.

Niecodzienna okazja w Muzeum

Muzeum Śląska Opolskiego oferuje możliwość zakupu talerza Rotor autorstwa Jana Sylwestra Drosta. Kliknij po więcej informacji.

Zapraszamy na nową ekspozycję: "Tajemnica kamienicy przy ulicy Krawieckiej 13 w Opolu"

ZWIEDZANIE WYSTAWY MOŻLIWE JEST JEDYNIE POD OPIEKĄ PRACOWNIKA MUZEUM.

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

zaprasza na niedzielne warsztaty plastyczne

Tropem zajączka

7 kwietnia 2019 roku

zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 9 roku życia

prowadzenie: Dział Edukacji Muzealnej

gmach główny Muzeum Śląska Opolskiego
wejście: Mały Rynek 7

„Tropem zajączka” to propozycja w dynamicznej formule – te zajęcia edukacyjne dedykowane są młodszym dzieciom wraz z opiekunami. Zwiedzanie wybranych fragmentów wystaw w muzeum połączone będzie z działaniami edukacyjnymi, w tym także plastycznymi, dotyczącymi tematyki wielkanocnej i wiosennej.

Bilety warsztatowe: 10 zł (ważne dla dziecka i jednego opiekuna), dostępne w kasie głównej muzeum od 26.03.2019 r. (wejście od Małego Rynku 7 , tel. 77 443 17 61 – Dział Edukacji Muzealnej, czynny od pon.do pt. w godz. 7.30-15.00 ).
Liczba miejsc ograniczona.

Narzędzia i materiały plastyczne zapewnia Muzeum.
Czas trwania: do 90 min.

.