Promocja albumu-katalogu „Jan Cybis – malarstwo"

Katalog zbiorów malarstwa Jana Cybisa, obejmujący największą w Polsce muzealną kolekcję prac tego artysty, zgromadzoną w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu i liczącą obecnie 90 obrazów olejnych ze wszystkich okresów twórczości. Wydany w formie albumu z 90 barwnymi reprodukcjami wszystkich obrazów, ułożonymi w kolejności chronologicznej.

Bezpłatny informator o Kamienicy czynszowej

Szanowni Państwo informujemy, że w Muzeum Śląska Opolskiego dostępny jest "Informator o Kamienicy czynszowej przy ulicy św. Wojciecha 9 w Opolu".

Wystawa Adam Śmietański - Fotografie

zaprasza na
niedzielne warsztaty plastyczne

„Opole na szkle malowane”

w ramach obchodów „800-lecia Opola”

23 kwietnia 2017 r.
godz. 12.00 i 14.00

wejście od ul. Muzealnej

czas trwania zajęć: do 90 min.
bilet warsztatowy: 10 zł dla dziecka i jednego opiekuna

bilety dostępne w kasie muzealnej od 11.04.2017