Domasław - nekropolia arystokracji z wczesnej epoki żelaza (VIII - VI w p.n.e.)

8 marca - 5 maja 2019 r. Organizatorzy: Zespół Archeologiczny Badań Ratowniczych Instytutu Archeologii i Etnologii PAN Oddział Wrocław oraz Muzeum Archeologiczne Oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia

Zapraszamy na nową ekspozycję: "Tajemnica kamienicy przy ulicy Krawieckiej 13 w Opolu"

ZWIEDZANIE WYSTAWY MOŻLIWE JEST JEDYNIE POD OPIEKĄ PRACOWNIKA MUZEUM.

ZAPRASZAMY DO GALERII MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO PO REMONCIE

przystępuje do światowego wydarzenia jakim jest

#museumselfieday.

Akcja ta odbędzie się po raz pierwszy nie tylko w Opolu ale i całym województwie!

Zapraszamy do nas! Zrób sobie selfie z wybranym eksponatem z naszych zbiorów, opublikuj je w sieci z #museumselfieday #muzeumśląskaopolskiego i weź udział w naszym konkursie! Do zdobycia nasze gadżety!

Uwaga! W tym dniu wszystkie obiekty Muzeum zwiedzicie bezpłatnie!

Nie zapomnijcie o naszej
Galerii na ul. Ozimskiej,
Kamienicy Czynszowej oraz
Muzeum Czynu Powstańczego w Górze Św. Anny!

#museumselfieday
Idea promowania sztuki w sieci za pośrednictwem mediów społecznościowych została zainicjowana przez Olivię Muus. Duńska artystka zwiedzając Galerię Narodową w Kopenhadze zrobiła sobie selfie „w towarzystwie” dzieł sztuki. Pomysł zyskał na popularności. Każdego roku w styczniu, na całym świecie organizowany jest Museum Selfie Day.

Animacja: Marek Szymczak