Noc Kultury 2018

Zapraszamy do Muzeum Śląska Opolskiego na Noc Kultury 2018 29 czerwca 2018 r.

Nowe wystawy

W kwietniu w Muzeum Śląska Opolskiego będzie można obejrzeć dwie wystawy czasowe

Bezpłatny informator o Kamienicy czynszowej

Szanowni Państwo informujemy, że w Muzeum Śląska Opolskiego dostępny jest "Informator o Kamienicy czynszowej przy ulicy św. Wojciecha 9 w Opolu".

Marszałek Województwa Opolskiego
Andrzej Buła
zaprasza na bezpłatne warsztaty

„Mamo, zadbaj o swoją moc”

28 listopada 2017 r., w godz. 17.00 – 19.00,
sala odczytowa
Muzeum Śląska Opolskiego,
wejście od ul. Muzealnej

Jest to kolejne spotkanie warsztatowe realizowane w ramach akcji „Opolska mama ma moc”, prowadzone przez Panią Anetę Gibek-Wiśniewską – mediatorkę, dyplomowaną trenerkę rozwoju osobistego oraz twórczynię autorskiego programu „Neo Sea”.
Tym razem tematyka warsztatów dotyczyć będzie następujących kwestii:

– kształtowanie poczucia wartości,

– oceny – definicje, wpływ na poczucie wartości i sposób postrzegania,

– cechy wewnętrzne i zewnętrzne – oceny i porównania,

– świadomość roli zasobów wewnętrznych.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: k.jaroszczuk@opolskie.pl lub pod numerem telefonu: 77 54 16 632.

Zapraszamy również do odwiedzania nas na Facebook – OPOLSKA MAMA MA MOC