Kultura – Interwencje 2017. Edycja jesienna

Muzeum Śląska Opolskiego pozyskało dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2017. Edycja jesienna”.

Wernisaż wystawy Adam Śmietański - Fotografie

2017 - ROK JANA CYBISA W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

Wybitny polski malarz, urodzony we Wróblinie koło Głogówka na Opolszczyźnie.

2017 - ROKIEM ALFONSA ZGRZEBNIOKA

Sejmik Województwa Opolskiego ogłosił rok 2017 Rokiem Alfonsa Zgrzebnioka. Animatorem tych obchodów jest Muzeum Śląska Opolskiego. W 80. rocznicę śmierci Alfonsa Zgrzebnioka ps. Rakoczy 31 stycznia 2017 r. na posiedzeniu Sejmiku Województwa Opolskiego nastąpi uroczysta inauguracja obchodów.

Marszałek Województwa Opolskiego
Andrzej Buła
zaprasza na bezpłatne warsztaty

„Mamo, zadbaj o swoją moc”

28 listopada 2017 r., w godz. 17.00 – 19.00,
sala odczytowa
Muzeum Śląska Opolskiego,
wejście od ul. Muzealnej

Jest to kolejne spotkanie warsztatowe realizowane w ramach akcji „Opolska mama ma moc”, prowadzone przez Panią Anetę Gibek-Wiśniewską – mediatorkę, dyplomowaną trenerkę rozwoju osobistego oraz twórczynię autorskiego programu „Neo Sea”.
Tym razem tematyka warsztatów dotyczyć będzie następujących kwestii:

– kształtowanie poczucia wartości,

– oceny – definicje, wpływ na poczucie wartości i sposób postrzegania,

– cechy wewnętrzne i zewnętrzne – oceny i porównania,

– świadomość roli zasobów wewnętrznych.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: k.jaroszczuk@opolskie.pl lub pod numerem telefonu: 77 54 16 632.

Zapraszamy również do odwiedzania nas na Facebook – OPOLSKA MAMA MA MOC