Promocja albumu-katalogu „Jan Cybis – malarstwo"

Katalog zbiorów malarstwa Jana Cybisa, obejmujący największą w Polsce muzealną kolekcję prac tego artysty, zgromadzoną w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu i liczącą obecnie 90 obrazów olejnych ze wszystkich okresów twórczości. Wydany w formie albumu z 90 barwnymi reprodukcjami wszystkich obrazów, ułożonymi w kolejności chronologicznej.

Bezpłatny informator o Kamienicy czynszowej

Szanowni Państwo informujemy, że w Muzeum Śląska Opolskiego dostępny jest "Informator o Kamienicy czynszowej przy ulicy św. Wojciecha 9 w Opolu".

Wystawa Adam Śmietański - Fotografie

Marszałek Województwa Opolskiego
Andrzej Buła
zaprasza na bezpłatne warsztaty

„Mamo, zadbaj o swoją moc”

21 września 2017 r., w godz. 17.00 – 19.00,
w Muzeum Śląska Opolskiego,
ul. św. Wojciecha 13

Warsztaty realizowane są w ramach akcji „Opolska mama ma moc”, a prowadzone będą przez Anetę Gibek-Wiśniewską – mediatorkę, dyplomowaną trenerkę rozwoju osobistego oraz twórczynię autorskiego programu „Neo Sea”.
Warsztaty obejmować będą tematy:
– otwartość poznawczą i twórczą,
– szacunek, zaufanie jako fundament relacji z drugim człowiekiem,
– motywacja „od” i motywacja „do”,
– techniki podejmowania trafnych decyzji,
– organizacja – uporządkowanie czasu i zadań.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się pod nr tel.: 77 54 16 632, lub elektronicznie: k.jaroszczuk@opolskie.pl, liczba miejsc jest ograniczona.